Vážení rodiče, milé děti,
v sobotu 30.5. jsme se vydali na náš poslední společný výlet. Naším cílem tentokrát byla rakouská metropole Vídeň. Pan průvodce Tomáš Bezouška nás provedl historickým centrem a vyprávěl nám o životě Marie Terezie a jejího syna Josefa II. Nakonec jsme se vydali do vídeňské ZOO za pandami velkými. Více uvidíte v naší květnové fotogalerii. Přeji hezké prohlížení! Kája Bartusková