Vážení a milí, v sobotu 30.5.2026 se vybraní žáci ze 4., 5. a 7. ročníku zúčastnili florbalového turnaje SOBOTA OPEN. Kluci ze 4.-5. tříd skončili stříbrní, ti ze 7. tříd bramboroví. Všem moc blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Velké díky i paní učitelce Tereze Ch. a Evě Š., které kluky na turnaj doprovodily a vydatně je povzbuzovaly.
Foto viz odkaz