Dnes jsme spolu přečetli, poslechli, prožili a dramatizovali si příběh z knihy Ó, ó, ó, vajíčko! Za domácí úkol je rozstříhat obrázky z pracovního listu, poskládat je za sebou, jak postupně šel děj, a nakonec "nějak" pospojovat obrázky, aby držely při sobě. To je na vás .).
DÚ I. B - na středu 27. 5.
- Autor: Eva Varhulíková
- Třída: I.B
-
Příloha