Adresa: Londýnská 34, Praha 2, 120 00 · IČ 47 60 97 37 · tel: +420 224 254 784 · e-mail: internet@londynska.cz · Zadání příspěvku


  

11:00- 13:35
Florbalový turnaj týmů 8.- 9. ročníku v rámci LonCupu pod vedením p. uč. Vorlíčka.

1.r. 08:00- 08:40
Ročníková schůzka v uč. 33.
doprovod: tým 1.ročníku

2.B 15:00- 17:00
Vánoční besídka v divadle MANA (pro rodiče až od 16 do 17h), děti pojedou s námi dříve.
doprovod: Karla Bartusková, Jitka Roháčková

4.A 09:00- 10:30
Beseda v knihovně na téma Vikingové. Odchod od školy v 8:55, sraz před školou.
doprovod: Kočová V., Herclíková P.

4.B 10:30- 12:00
Beseda v knihovně na téma Vikingové.
doprovod: Horáková P., Reichová V.

6.r. 09:00- 10:50
Skupina AJ p.uč. Kyznarové se zúčastní konverzačních aktivit s americkými studenty v rámci projektu PedfUK. na škole na Vyšehradě
doprovod: M.Kyznarová

7.r. 08:00- 08:45
Třídnická hodina. Prosíme o učebny 13, 26.
doprovod: Polívková, Nádvorníková

7.r. 09:00- 10:50
Návštěva divadelního představení Sekáč dědeček v Divadle D21.
doprovod: Polívková, Nádvorníková

9.r. 10:05- 10:50
Španělštináři (obě skupiny) pokračují v započatém projektu P. Picasso a španělská občanská válka (rozbor obrazu Guernica), který je součástí ročníkového projektu. Prosíme o učebnu 22.
doprovod: Jančová, Rukavička

Zobrazit plán na tento týden

                                                                             
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      

Zápis do ZŠ Londýnská - rezervace termínu

Čas zápisu Termíny - Sobota 7.4.2018 od 9:00 do 17:00

Prosíme použijte posuvník v okně. Ve spodní části jsou odpolední termíny do 17:00. Děkujeme.

9:00 - 9:20

Obsazeno

Jan K

Obsazeno

Nina M

Obsazeno

Jáchym Ř

Obsazeno

Erik W

Obsazeno

Jáchym B

Obsazeno

Sofie N

Obsazeno

Tobiáš B

Obsazeno

Jáchym Š

9:20 - 9:40

Obsazeno

Editka Š

Obsazeno

Wanda Anna L

Obsazeno

Michal R

Obsazeno

Luisa F

Obsazeno

Antonín K

Obsazeno

Natanael P

Obsazeno

Zuzana K

Obsazeno

Gregory P

9:40 - 10:00

Obsazeno

Jana V

Obsazeno

Františka H

Obsazeno

Maximilián K

Obsazeno

Boris V

Obsazeno

Kryštof N

Obsazeno

sebastian r

Obsazeno

Anežka N

Volno
 

10:00 - 10:20

Obsazeno

Anna M

Obsazeno

Anežka Kat P

Obsazeno

Antonie D

Obsazeno

Slavomír Č

Obsazeno

Adam R

Obsazeno

Tobiáš S

Obsazeno

Florián Š

Obsazeno

Antonín V

10:20 - 10:40

Obsazeno

Alexander R

Obsazeno

Lucie V

Obsazeno

Štěpán L

Obsazeno

David H

Obsazeno

Jarmila O

Obsazeno

Vít D

Obsazeno

Jakub H

Volno
 

10:40 - 11:00

Obsazeno

Rozálie S

Obsazeno

Filip K

Obsazeno

Anna P

Obsazeno

Kateřina P

Obsazeno

Tadeáš N

Obsazeno

Kristina P

Obsazeno

Elizabeta B

Volno
 

11:00 - 11:20

Obsazeno

Vincent V

Obsazeno

Štěpán J

Obsazeno

Antonín M

Obsazeno

Amy B

Obsazeno

Ondřej Š

Obsazeno

Robin K

Obsazeno

Jonathan D

Obsazeno

Valentina H

11:20 - 11:40

Obsazeno

Anna Bella K

Obsazeno

Kristina S

Obsazeno

Maxim L

Obsazeno

Stella N

Obsazeno

Viktorie

Obsazeno

Jáchym Č

Obsazeno

Kryštof K

Volno
 

11:40 - 12:00

Obsazeno

Apolena F

Obsazeno

Maxmilian F

Obsazeno

Anna-Magda L

Obsazeno

Metodej V

Obsazeno

Anais R

Obsazeno

Zara Vivie B

Obsazeno

Šaron F

Volno
 

12:00 - 12:20

Obsazeno

Oliver B

Obsazeno

Lukáš D

Obsazeno

Johana Š

Obsazeno

Noemi N

Obsazeno

Leontýna M H

Obsazeno

Rikka M

Obsazeno

Alexandr K

Obsazeno

Zoja S

12:20 - 12:40

Obsazeno

Tobias J

Obsazeno

Richard O

Obsazeno

Evelína J. H

Obsazeno

Shen C

Obsazeno

Johana S

Obsazeno

Claudie P

Obsazeno

Martin B

Obsazeno

Evelína P

12:40 - 13:00

Obsazeno

Adéla B

Obsazeno

Magdaléna F

Obsazeno

Alexandra K

Obsazeno

Joshua N

Obsazeno

Benjamin N

Obsazeno

Tadeas R

Volno
 

Volno
 

13:00 - 13:20

Obsazeno

Matyáš P

Obsazeno

Ema H

Obsazeno

Jonáš N

Volno
 

Volno
 

13:20 - 13:40

Obsazeno

Kateřina H

Obsazeno

Tomáš M

Volno
 

Volno
 

Volno
 

13:40 - 14:00

Obsazeno

Johana T

Obsazeno

Marián B

Obsazeno

Dorota H

Obsazeno

Mia U

Volno
 

14:00 - 14:20

Obsazeno

Helena H

Obsazeno

Nikita M

Obsazeno

Ágnes Š

Obsazeno

Hugo G

Volno
 

14:20 - 14:40

Obsazeno

Maximilian B

Obsazeno

Sebastian J

Obsazeno

Anna B

Obsazeno

Viktoria G

Volno
 

14:40 - 15:00

Obsazeno

Evelyn T

Obsazeno

Markéta Š

Obsazeno

Alice K

Obsazeno

Larissa G

Volno
 

15:00 - 15:20

Obsazeno

Stanislava Ž

Obsazeno

Matouš Z

Obsazeno

Adam L

Obsazeno

Ema L

Volno
 

15:20 - 15:40

Obsazeno

Daria Y

Obsazeno

Uliana K

Obsazeno

Juliana K

Obsazeno

Judi M

Volno
 

15:40 - 16:00

Obsazeno

Kristián K

Obsazeno

Martin S

Volno
 

Volno
 

Volno
 

16:00 - 16:20

Obsazeno

Eliza S

Obsazeno

Oliver Flo B

Obsazeno

Ondřej K

Obsazeno

Hubert T

Volno