Adresa: Londýnská 34, Praha 2, 120 00 · IČ 47 60 97 37 · tel: +420 224 254 784 · e-mail: internet@londynska.cz · Zadání příspěvku


  

14:00- 16:00
Děti ze ŠD I.B, 4.ročmíku a školního klubu půjdou do muzea historických nočníků a toalet. Majitelé muzea pro děti připravili neobvyklou výpravu časem pod názvem "Výprava za stříbrným nočníkem". Vstup je 60 Kč.
doprovod: Roháčková, Voráč, Holíková

14:00- 17:00
Výtvarné ateliéry v NG ve Veletržním paláci pro ŠD I.A, II.B a celý 3.ročník. Odchod od školy ve 14:00 hod, návrat v 17:00 hod. Vstup 50 Kč.
doprovod: Bauerová, Mikešová, Uzlová

10:05
Jednání školního parlamentu.


Účast na sebezkušenostním výcviku ve dnech 19.- 21. 1. 2018.
doprovod: Jakubčíková

1.r. 09:00- 11:45
Beseda pro děti na téma:"Zvířata kolem nás". Třída I.A od 9 hodin, I.B od 10:05 a I.C od 11 hodin ve svých učebnách.
doprovod: Lektorka, třídní učitelky

2.r. 14:00- 16:15
II.A + II.C-vycházka na Petřín spojená s návštěvou Zrcadlového bludiště na Petříně. Vstupné: 70,-. S sebou: 2x jízdenka nebo průkazka na MHD, vhodné teplé oblečení a obuv.
doprovod: Hamerníková, Neuhauserová

3.A 09:00- 13:00
Golem - 5.mise ročníkového projektu.
doprovod: Bečvářová L., Kočová V.

6.r. 07:10- 07:45
Pravidelná schůzka 6. ročníku ve známý čas na známém místě.

Zobrazit plán na tento týden

                                                                             
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      
                                      

Kalendář školních akcí

Plán činnosti na týden od 6. 1 do 12. 1

Pondělí

8. 1

08:00- 16:00 Účast na kurzu Práce s třídním kolektivem s prvky prevence rizikového chování. doprovod: Hanychová

9.B 09:00- 11:00 Změna rozvrhu - výuka ČJ. doprovod: pí uč. Polívková

2.r. 14:00 Ročníková schůzka v učebně 33. doprovod: tým 2. ročníku

9.r. 15:10- 16:10 Na pravidelné schůzce na pravidelném místě a v pravidelném čase se sejde tým 9. ročníku. doprovod: tým pedagogů 9. ročníku

Úterý

9. 1

4.A 09:00- 09:50 Pravidelná návštěva knihovny v Záhřebské. doprovod: K. Benešová

4.B 09:00- 10:50 Preventivní program "Bavím se i bez alkoholu" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Novotná M., externí lektoři ŽBZ

2.A 10:45- 11:45 Návštěva knihovny, průkazky s sebou. doprovod: Uhlířová

5.B 11:00- 12:40 Preventivní program "Jak se nestát závislým na počítačích" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Nádvorníková, externí lektoři ŽBZ

4.C 11:50- 12:50 Pravidelná návštěva knihovny v Záhřebské ulici. doprovod: Tůmová, Novotná K.

9.A 11:55- 13:35 Změna rozvrhu - výuka ČJ. doprovod: pí uč. Polívková

7.r. 14:10- 15:40 V rámci DZ praktika pro 7. a 8. ročník proběhne návštěva pracovníků Post Bellum (Paměť národa). doprovod pí uč. Jančová

16:10 Jednání pedagogické rady - učebna 10.

Středa

10. 1

8.r. 07:15- 07:50 Pravidelná schůzka učitelů 8. ročníku v učebně 22.

08:00- 08:45 Schůzka s psycholožkou z PPP Praha 2. doprovod: Keřkovská, Jakubčíková

3.r. 08:00- 09:40 Pravidelná schůzka týmu 3. ročníku v učebně č. 34. doprovod: Bečvářová, Varhulíková, Salvetrová, Kuhnová, Hanusová, Reichová, Jakubčíková, Mikešová

1.A 08:50- 09:50 Beseda v městské knihovně. doprovod: Ivana Hromádková, Monika Holíková

Čtvrtek

11. 1

08:00- 08:45 Pravidelná schůzka ze speciální pedagožkou z PPP Praha 2. doprovod: Hanychová, Jakubčíková

08:10- 08:40 Pravidelná schůzka 1. stupně v uč. 31. doprovod: učitelé a asistenti 1. stupně

5.A 09:00- 10:50 Preventivní program "Jak se nestát závislým na počítačích" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Lempochnerová, externí lektoři ŽBZ

1.B 10:15- 11:15 Beseda v knihovně. doprovod: Karla Bartusková

4.C 11:00- 12:40 Preventivní program "Bavím se i bez alkoholu" realizovaný organizací Život bez závislostí. doprovod: Tůmová, externí lektoři ŽBZ

9.r. 18:00- 20:15 Divadelní představení ŠOA ve Švandově divadle (pro předem přihlášené zájemce). Sraz v 18:00 před kostelem na Náměstí Míru. doprovod: Hamerníková, Zýbalová

Pátek

12. 1

Volný den vyhlášený ředitelem školy - zrušen provoz školy v plném rozsahu z důvodu konání prezidentských voleb.

Poznámka

 

Zobrazit plán na příští týden     na minulý týden    Zadání akce    Oprava akcí    Tisk   Interní plán