Adresa: Londýnská 34, Praha 2, 120 00 · IČ 47 60 97 37 · tel: +420 224 254 784 · e-mail: internet@londynska.cz · Zadání příspěvku


  

Na dnešní den nejsou naplánované žádné akce

Zobrazit plán na tento týden

Školní akce

Sborový zpěv (vánoční koncert) - info pro rodiče

Datum: 28.11   Autor příspěvku: Klára Hanychová  Školní akce   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Milí rodiče,

termín našeho koncertu se blíží, proto vám píšeme podrobné informace, jak to bude v daný den vypadat.

V pondělí 3. 12. si děti vyzvedneme ve 14,30h v družině. Společně se vypravíme do evangelického kostela u Klimenta (zastávka tram Dlouhá třída). Tam proběhne společná zkouška s kvartetem. Účast na této zkoušce je nutná! Po zkoušce se přesuneme do tepla na místní faru, aby si děti mohly ještě odpočinout, najíst se apod. Dejte jim s sebou dostatek pití, velkou svačinu, lístek MHD nebo průkazku a také teplé oblečení, v kostele je zima.

Koncert začne v 18h. Po skončení si děti již převezmete vy – prosím, nezapomeňte nám říct, že si děti z kostela odvádíte.

Děkujeme za spolupráci a moc se na vás těšíme!


Klára a Lenka

Velmi důležité zprávy

Nově zřizované místo asistenta pedagoga

Datum: 13.12   Autor příspěvku: Martin Ševčík  )

Naše škola přijme od 3.1.2019 asistenta pedagoga na poloviční pracovní úvazek. Kontakt reditel@londynska.cz tel.:775362392. Pokud byste o někom věděli, ideálně student vyšších ročníků ped. fakulty, dejte vědět. Předem děkuji Martin Ševčík

 

Puštíkův strom splněných přání - UKONČENO, DĚKUJEME

Datum: 03.12   Autor příspěvku: Václav Nádvorník  Fotogalerie  )

Vážení přátelé Puštíka. I v letošním roce hledáme zájemce o příspěvek na vánoční dárky dětem z rodin, kde nemusí být Vánoce tak šťastné a veselé, jako u Vás. Výběr rodin byl tvořen ve spolupráci s Diakonií Českobratrské církve evangelické - SKP v Praze, Bruselská 298/4, Praha 2. Jendá se o dárky pro rodiny z azylového domu Ezer. Na TOMTO ODKAZU si vyberte dárek, na který chcete přispět, a poté zvolte částku, kterou přispíváte. Nejnižší možná částka je 50 Kč, maximální je do výše zbývající ceny dárku. Přislíbené peníze prosíme doneste do ředitelny nejpozději do 15.12. 9:00. I v letošním roce děkuje Puštík.