Adresa: Londýnská 34, Praha 2, 120 00 · IČ 47 60 97 37 · tel: +420 224 254 784 · e-mail: internet@londynska.cz · Zadání příspěvku


  

2.r. 14:00
Pravidelná ročníková schůzka v učebně 33
doprovod: tým 2. ročníku

8.C 12:00- 13:35
Vánoční tvoření s II.B (v rámci spolupráce ročníků) na Uruguayské.
doprovod: pí uč Jančová

9.r. 11:00- 11:45
Kudy na Mírák? Jak se řekne...Jak se objedná? ....vánoční vycházka en la lengua espaňola....- skupina pí uč. Jančové. S sebou Záznamník a drobný finanční obnos.
doprovod: pí uč Jančová

9.r. 11:50- 13:35
Žáci 9. ročníku se zúčastní vzpomínkové akce na Václava Havla. Zapálíme svíčky u pomníku sv. Václava na Václavském náměstí a na náměstí Václava Havla.
doprovod: pí uč. Richtermocová a Ševčíková

9.r. 15:10
Ročníková schůzka pedagogů 9. ročníku na obvyklém místě.

Zobrazit plán na tento týden

Článek

Zahájení činnosti kroužků - zrušené kroužky a další informace.

Datum: 18.09   Autor příspěvku: Václav Nádvorník  Článek   Vymaž   Oprav   Vytiskni

Dobrý den,
dnes zahajují činnost zájmové kroužky. Děkujeme za veliký zájem. Bohužel některé kroužky ale musíme pro nenaplnění minimálních počtů zrušit. Jedná se o kroužek 20 - Čtenářský klub (4 žáci), kroužek 25 - Výtvarka (5 žáků), kroužek 45 -Zábavná logika a deskové hry (3 žáci). Prosíme rodiče, kteří již tyto kroužky zaplatili, aby se zastavili v ředitelně a budou jim peníze vráceny.
Následující kroužky začínají z důvodu škol v přírodě a jiných aktivit školy později: kroužek 4 - Bezpečný youtubering, kroužek 39 - Filmové studio, kroužek 54 - Angličtina I can do it.
Dále kroužky francouzštiny a španělštiny otevíráme i při nedodržení minimálních počtů, ale musí z důvodu nemoci paní učitelky začínat až 4.10.
V době kroužků, které odpadly, mohou děti navštěvovat školní družinu, případně školní klub. Omlouváme se za komplikace.
Za Odpoledne o.p.s. Václav Nádvorník

Velmi důležité zprávy

Velké poděkování za KOUZELNÝ DŮM VÁNOC

Datum: 13.12   Autor příspěvku: Martin Ševčík  Fotogalerie  )

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se zapojili do přípravy a realizace včerejšího KOUZELNÉHO DOMU VÁNOC na Londýnské. Za přípravou bylo úsilí mnoha pedagogů, rodičů i žáků, ale stálo to za to. Proto moc a moc děkuji, že jsme schopni si připravit podobné akce. Hezký adventní čas a nezapomínejme, že vánoční svátky nejsou o shonu, ale alespoň o občasném zastavení a potkávání se. Martin Ševčík

 

Věděli jste, co vše máme v Londýnské?

Datum: 07.12   Autor příspěvku: Martin Ševčík  )

Například máme v prvním patře u akvária řadu let "knihopecínku", což je obdoba knihobudek, které fungují na principu výměny knih. Knihu, kterou již mám přečtenu a nechci si ji nechávat doma, mohu přinést a jinou si zase odnesu. Dále je možné před ředitelnou do červeného kontejneru dávat použité elektrické články (srozumitelněji použité a vybité baterie) nebo v rámci "Víčka pomáhají" - sbíráme do žluté popelnice víčka z PET lahví. Pí uč. Rančáková v letošním roce organizuje v měsíčních cyklech Velkou zeměpisnou soutěž, její zadání je možné nalézt před učebnou 12. Do konce roku 2017 vyjde nové číslo školního časopisu Hodiny a 22.12. proběhne poslední letošní soutěž Loncupu organizovaná školním žákovským parlamentem "Nejlepší bramborový salát, kterou organizuje 5. ročník. Martin Ševčík